"Pamiętaj, ci którzy robią to co lubią robią to
 najlepiej"

Winda meblowa tylko w Kobieltrans
Bielsko-Biała Katowice Śląsk

 tel. 504 773 666

                  

Oferta dla firm

Przeprowadzasz biuro, firmę? Wybierz profesjonalistów - Bielsko-Biała Śląsk

 
Zmiana siedziby Twojej firmy to okres, w którym nie można sobie pozwolić nawet na małe błędy. Jednodniowe opóźnienie, czy też uszkodzony sprzęt może uziemic całą działalność, i spowodować ogromne straty. Niezbędnym więc staje się wybranie firmy na której naprawdę można polegać.
 
Działają w sektorze przeprowadzek nieprzerwanie od 16 lat staliśmy się liderami w dziedzinie transportu firm i instytucji. Nasze doświadczenie i profesjonalizm potwierdzają liczne, zgromadzone referencje. Przeprowadzamy firmy z miast Śląska, a szczególnie obsługujemy miasto Bielsko-Biała i okolice.

 

Sprawdź nasze referencje ⇒

 
Dowiedz się więcej:

 

 

Zlecając swoją usługę nam zyskujesz pewność ze mienie twojej firmy będzie transportowane przez odpowiednio przeszkoloną ekipę przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu. A stałość ceny i terminu, zagwarantuje ci "Gwarancja przewozu".

 
Dowiedz się więcej:
 

Na życzenie klienta dostarczamy specjalne plastikowe pojemniki, znacznie ułatwiające transport archiwów, czy też rozszerzamy nasze ubezpieczenie do dowolnej kwoty.

 

Magazynowanie i utylizacja w Kobiel Trans

 

 

A jeżeli podczas przewozu zastanie nadprogramowy dobytek, nasi pracownicy pomogą Państwu z jego zmagazynowaniem lub utylizacją.

Nasze doświadczenie czeka na Ciebie zadzwoń i dowiedz się więcej.

Kontakt ⇒

Zaufaj nam - wiemy jak to robić

I pamiętaj, to co dla Ciebie jest problemem dla nas codzienną pracą. Zaufaj nam i dołącz do grona setek zadowolonych klientów.

 

Zaufali nam:

 

Dołącz do naszych zadowolonych Klientów!

czekamy na Ciebie

  Zobacz wszystkie ⇒